
Blomsterlåda BiohortFloraBoard till Trädgårdsskjul Neo
fr.2 879 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Blomsterlåda FloraBoard från Biohort ger dig möjlighet att dekorera ditt trädgårdsskjul med blommor. Passar till trädgårdsskjul Neo från Biohort.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
|---|---|
| Fungerar till | Neo |
| Material | Stål |
| Serie | Neo |
| Produkttyp | Blomsterlåda |
| Väggtjocklek | 0,4 mm |
| Höjd | 205 cm |
| Längd | 24 cm |
| Bredd | 84 cm |
| Färg | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mörkgrå, Metallic Silver |



