
Bottenram BiohortMiniGarage L Golvram i Aluminium
2 399 kr2 445 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

MiniGarage L Golvram i Aluminium
2 399 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Bottenram til MiniGarage ger Biohorts redskapsbod den stabilitet som krävs på ojämn mark (t. ex. gräsmattor) även utan fundament. Fyra hörnförbindelser i plast möjliggör exakt montering.
Levereras med jordankare som ger extra skydd mot storm. Aluminiumbottenramen har ett tvärsnitt på 40x 40 mm.
Fördelar: Bottenram Biohort MiniGarage L Golvram i Aluminium
- Stabiliserar på ojämn mark
- Inkluderar jordankare för stormskydd
- Exakt montering med plast hörnförbindelser
Fördelar: Bottenram Biohort MiniGarage L Golvram i Aluminium
- Stabiliserar på ojämn mark
- Inkluderar jordankare för stormskydd
- Exakt montering med plast hörnförbindelser
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 41032 |
| Färg | Nickel |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Bottenram |
| Höjd | 4 cm |
| Längd | 198 cm |
| Max Snölast | 150 kg/m² |
| Vikt | 7,6 kg |
| Bredd | 140 cm |
| EAN-nr | 9003414410329 |
