


Cykelställ BiohortBikeholder för Redskapsbod
859 kr1 025 kr
Spara 16 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Bikeholder för Redskapsbod
859 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Cykelställ från Biohort som passar redskapsbodar och HighBoard. Set för 3 st cyklar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 49012 |
| Färg | Grå |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Cykelställ |
| Höjd | 330 mm |
| Längd | 720 mm |
| Vikt | 3,2 kg |
| Bredd | 150 mm |
| Bredd | 150 cm |
| EAN-nr | 9003414490123 |
