



Dörrpaket BiohortWoodstock 150Metallic Mörkgrå
4 429 kr4 929 kr
Spara 10 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Metallic Mörkgrå

Woodstock 150
Metallic Mörkgrå4 429 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Dörrpaket Biohort Woodstock 150 passar till vedförråd Woodstock. Dörrpaketet består av 2 st dörrar med vridcylinderlås och ordningssystem på insidan.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 37001 |
| Färg | Metallic Mörkgrå |
| Längd | 1380 mm |
| Vikt | 24 kg |
| Bredd | 1725 mm |
| Bredd | 1725 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Dörrpaket |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| EAN-nr | 9003414370012 |



