
Dörrpaket BiohortWoodstock 230
fr.5 612 krfr.6 849 kr
Från 14 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Dörrpaket Biohort Woodstock 230 passar till vedförråd Woodstock. Dörrpaketet består av 2 st dörrar med vridcylinderlås och ordningssystem på insidan.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
|---|---|
| Material | Stål |
| Produkttyp | Dörrpaket |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| Längd | 1380 mm |
| Vikt | 32,5 kg |
| Bredd | 1725 mm |
| Bredd | 1725 cm |
| Färg | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mörkgrå, Metallic Silver |



