Fönsterenhet Biohort Europa
fr.3 419 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Europa
3 419 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fönsterenhet Biohort Europa består av kompletta sidoelement med öppningsbar metallram som släpper in tillräckligt med dagsljus.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Fönsterenhet Biohort Europa består av kompletta sidoelement med öppningsbar metallram som släpper in tillräckligt med dagsljus.
Fönstren är av akrylglas.
Mått: 50 x 58 cm.
Mått: 50 x 58 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Längd | 500 mm |
| Material | Stål/Plast |
| Typ | Fönsterenhet |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| Vikt | 8 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mörkgrå, Metallic Silver, Mörkgrön |
| Max Snölast | 150 kg/m² |
