Fönsterenhet Biohort EuropaMetallic Mörkgrå
Rek. pris 4 099 kr
3 699 kr
3 509 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Metallic Mörkgrå

Europa
Metallic Mörkgrå
3 509 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fönsterenhet Biohort Europa består av kompletta sidoelement med öppningsbar metallram som släpper in tillräckligt med dagsljus.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Fönsterenhet Biohort Europa består av kompletta sidoelement med öppningsbar metallram som släpper in tillräckligt med dagsljus.
Fönstren är av akrylglas.
Mått: 50 x 58 cm.
Observera att denna fönsterenhet är Metallic mörkgrå - inte mörkgrön som på bilden
Mått: 50 x 58 cm.
Observera att denna fönsterenhet är Metallic mörkgrå - inte mörkgrön som på bilden
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 43050 |
| Färg | Metallic Mörkgrå |
| Längd | 500 mm |
| Vikt | 8 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Material | Stål/Plast |
| Typ | Fönsterenhet |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| EAN-nr | 9003414430501 |

