
Hyllplan Biohortför Redskapsbod 2 st
Rek. pris 899 kr
!
fr. 735 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Vikt
Beskrivning
Set med 2 st hyllplan från Biohort som passar alla redskapsbodar. 2 hyllplan och 4 konsoler ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
|---|---|
| Färg | Grå |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Hyllplan |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| Längd | 720 mm |
| Vikt | 7, 2,5 kg |
| Bredd | 245, 430 mm |
| Bredd | 245, 430 cm |
