


LED-Lampa BiohortTillbehör till Förråd & Redskapsbod med Rörelsesensor
899 kr1 095 kr
Spara 18 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Tillbehör till Förråd & Redskapsbod med Rörelsesensor
899 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
LED-lampa Biohort för Redskapsbod är ett batteridrivet ljus med rörelsesensor och permanent ljusknapp. Magnetisk fixering möjlig.
Inklusive USB- laddningskabel.
Fördelar: LED-Lampa Biohort Tillbehör till Förråd & Redskapsbod med Rörelsesensor
- Batteridriven för flexibilitet
- Magnetisk fixering för enkel installation
- Inkluderar permanent ljusknapp för kontinuerlig belysning
Fördelar: LED-Lampa Biohort Tillbehör till Förråd & Redskapsbod med Rörelsesensor
- Batteridriven för flexibilitet
- Magnetisk fixering för enkel installation
- Inkluderar permanent ljusknapp för kontinuerlig belysning
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 46041 |
| Färg | Grå |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Led-lampa |
| Höjd | 15 mm |
| Längd | 400 mm |
| Vikt | 0,4 kg |
| Bredd | 40 mm |
| Bredd | 40 cm |
| EAN-nr | 9003414460416 |
