


Sidodörr BiohortHighline AvantGarde PanoramaMetallic Silver
7 875 kr8 219 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Färg: Metallic Silver

Highline AvantGarde Panorama
Metallic Silver7 875 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Sidodörr Biohort Highline AvantGarde Panorama är perfekt när du vill få ännu smidigare åtkomst till dina redskap genom att installera ytterligare en sidodörr.
Denna dörr passar till redskapsbod Biohort Highline, AvantGarde och Panorama.
Dörren levereras med rostfritt dörrhandtag och standardcylinder, 3-punktlåsmekanism, gastrycksfjäder, gångjärn, 2 st verktygshållare samt dörrstopp. Dörren öppnas endast på den högra sidan.
Dörren levereras med rostfritt dörrhandtag och standardcylinder, 3-punktlåsmekanism, gastrycksfjäder, gångjärn, 2 st verktygshållare samt dörrstopp. Dörren öppnas endast på den högra sidan.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
|---|---|
| Art.Nr. | 83002 |
| Färg | Metallic Silver |
| Längd | 760 mm |
| Vikt | 40 kg |
| Bredd | 1820 mm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Sidodörr |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| EAN-nr | 9003414830028 |



