Sidotak Biohort Europa 4/5
Rek. pris 4 785 kr
fr.3 909 kr
fr.3 869 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Europa 4/5
3 869 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidotak från Biohort som passar till skjulet Europa i storlek 2,3 och 4A. Taket kan fästas antingen till vänster, till höger eller på båda sidor av skjulet.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Sidotak från Biohort som passar till skjulet Europa i storlek 2,3 och 4A. Taket kan fästas antingen till vänster, till höger eller på båda sidor av skjulet.
Satsen innehåller alla fästdelar, stuprör och stöd som krävs för montering.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Area | 3,42 m² |
| Längd | 1500 mm |
| Material | Stål |
| Max Snölast | 150 kg/m² |
| Takdesign | Pulpettak |
| Typ | Sidotak |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| Vikt | 22,5 kg |
| Bredd | 2280 mm |
| Area | 3,42 m2 |
| Färg | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mörkgrå, Metallic Silver, Mörkgrön |
