Sidotak Biohort Europa 6/7
Rek. pris 5 465 kr
fr.4 467 kr
fr.4 399 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Europa 6/7
4 399 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidotak från Biohort som passar till skjulet Europa i storlek 2,3 och 4A. Taket kan fästas antingen till vänster, till höger eller på båda sidor av skjulet.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Sidotak från Biohort som passar till skjulet Europa i storlek 2,3 och 4A. Taket kan fästas antingen till vänster, till höger eller på båda sidor av skjulet.
Setet innehåller alla fästdelar, stuprör och stöd som krävs för montering.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Area | 4,5 m² |
| Längd | 1500 mm |
| Material | Stål |
| Max Snölast | 150 kg/m² |
| Takdesign | Pulpettak |
| Typ | Sidotak |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| Bredd | 3000 mm |
| Area | 4,5 m2 |
| Färg | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mörkgrå, Metallic Silver, Mörkgrön |
| Vikt | 30,5, 30,8 kg |
