
Verktygshållare Biohortför Dörr 2- pack
Rek. pris 539 kr
!
fr. 459 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Verktygshållare från Biohort som fästs på dörren för att hänga undan spadar, krattor, trädgårdsslangar och andra verktyg.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
|---|---|
| Material | Stål |
| Produkttyp | Verktygshållare |
| Höjd | 35 mm |
| Längd | 515 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Bredd | 50 mm |
| Bredd | 50 cm |
| Färg | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mörkgrå, Metallic Silver |



