Vedförråd Biohort Woodstock 150
Rek. pris 8 899 kr
fr.7 555 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Woodstock 150
7 555 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Vedförråd Biohort Woodstock 150 är ett vedförråd och redskapsskåp i ett.
Med WoodStock® blir det enkelt att förvara veden. Under sommaren kan det även användas till förvaring av trädgårdsmöbler och olika redskap.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Area | 1,6 m² |
| Höjd | 1990 mm |
| Längd | 1570 mm |
| Material | Stål |
| Max Snölast | 150 kg/m² |
| Takdesign | Pulpettak |
| Produkttyp | Vedförråd |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| Vikt | 40 kg |
| Bredd | 1020 mm |
| Färg | Metallic Kvartsgrå, Metallic Mörkgrå, Metallic Silver |

