Vedförråd Biohort Woodstock 150Metallic Mörkgrå
Rek. pris 8 899 kr
7 591 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Metallic Mörkgrå
BottenplattaBottenplatta Biohort för Europa 1 och Woodstock 150
1 899 kr
Woodstock 150
Metallic Mörkgrå
7 591 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Vedförråd Biohort Woodstock 150 är ett vedförråd och redskapsskåp i ett.
Med WoodStock® blir det enkelt att förvara veden. Under sommaren kan det även användas till förvaring av trädgårdsmöbler och olika redskap.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 37010 |
| Färg | Metallic Mörkgrå |
| Höjd | 1990 mm |
| Längd | 1570 mm |
| Vikt | 40 kg |
| Bredd | 1020 mm |
| Area | 1,6 m2 |
| Area | 1,6 m² |
| Material | Stål |
| Max Snölast | 150 kg/m² |
| Takdesign | Pulpettak |
| Typ | Vedförråd |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| EAN-nr | 9003414370104 |




