
Classic Lekstuga PLUS144×124 cm ObehandlatUtan Takpapp och Aluminiumgjutning
9 789 kr11 829 kr
Spara 17 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Utförande

144×124 cm Obehandlat
Utan Takpapp och Aluminiumgjutning9 789 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Enkel, modern lekstuga med ett minimalistiskt utseende som passar bra till nybyggnationer.
Lekstugan har en dörr och ett fönster med en liten butiksdisk som passar utmärkt för butikslek eller cafésittning.
Classic lekstuga kan bli en plats för många timmars rolig och kreativ lek, mys och avkoppling som barnen kommer att njuta av i många år och som kan gå i arv till en ny generation.
Classic lekstuga kan bli en plats för många timmars rolig och kreativ lek, mys och avkoppling som barnen kommer att njuta av i många år och som kan gå i arv till en ny generation.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
|---|---|
| Art.Nr. | 16739-1 |
| Utförande | Utan Takpapp och Aluminiumgjutning |
| Höjd | 178 cm |
| Längd | 144 cm |
| Bredd | 124 cm |
| Färg | Natur |
| Produkttyp | Lek |
| EAN-nr | 5703393167392 |
