






Stuga PalmakoElla 15,1 m2
fr.36 148 kr
utvalda på
Kampanj
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!30 dagars prisgaranti
Välj Bredd
Välj Färg
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Stuga Ella från Palmako med 28 mm knuttimmer och överbyggd terrass. Stugan är inte snözonklassad - håll därför taket rent från större mängder snö.
Observera att stugorna levereras med påhängstruck till tomtgräns, önskas kranbilslossning kan detta beställas mot en extra kostnad. Kontakta oss på 020-25 00 25 för ett kostnadsförslag innan beställning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101595P |
| Utförande | Timrad |
| Glas | 2-glas |
| Material | Trä |
| Takdesign | Pulpettak |
| Säsong | Sommar |
| Typ | Stuga |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Area | 15,9 m2 |
| Golvyta | 15,1 m2 |
| Höjd | 2140 mm |
| Isolering | Nej |
| Längd | 3200 mm |
| Altan | Nej |
| Antal Rum | 1 st |
| Färg | Antracit/Grå, Brun dippad, Grå dippad, Mörkgrå/Antracit, Obehandlad, Vit dippad, Vit/Ljusgrå, Vit/Mörkgrå |
| Bredd | 5300, 5500 mm |








