Stuga Palmako Ella 15,1 m2Grå dippad
40 070 kr
Se priset!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå dippad
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.
TakavvattningTakavvattning Palmako för Platt tak 6000 mm
2 468 kr/frpSBSSBS Takpapp Palmako 8 m
2 050 krTakspikTakspik Palmako 1 kg
316 krGolvGolv Palmako till Ella 6,9 m2 Obehandlad
5 240 krUnderlagspappUnderlagspapp Palmako 10m Tillbehör till Stugor & Förråd
714 kr
Ella 15,1 m2
Grå dippad
40 070 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stuga Ella från Palmako med 28 mm knuttimmer och överbyggd terrass. Stugan är inte snözonklassad - håll därför taket rent från större mängder snö.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Stuga Ella från Palmako med 28 mm knuttimmer och överbyggd terrass. Stugan är inte snözonklassad - håll därför taket rent från större mängder snö.
BM195
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 101598 |
| Utförande | Timrad |
| Produkttyp | Stuga |
| Material | Trä |
| Säsong | Sommar |
| Färg | Grå dippad |
| Glas | 2-glas |
| Takdesign | Pulpettak |
| Altan | Nej |
| Längd | 5500 mm |
| Höjd | 2140 mm |
| Bredd | 3200 mm |
| Area | 15,9 m² |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Golvyta | 15,1 |
| Antal Rum | 1 st |
| Isolering | Nej |
| EAN-nr | 4743142051979 |












