Stuga Palmako Heidi 19,7 m2
126 863 kr
Se priset!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.
TakspikTakspik Palmako 1 kg
316 krTakpappUnderlagspapp Palmako 10m Tillbehör till Stugor & Förråd
714 krTakavvattningTakavvattning Palmako för Platt tak 4000 mm
2 267 kr/frp
Heidi 19,7 m2
126 863 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fri frakt!
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Stuga från Palmako.
Stugan har stora fönster i härdat dubbelglas och en helglasad pardörr med limträkarm och cylinderlås. Kraftiga djupimpregnerade grundbalkar som ger huset stabilitet och en lång livslängd. 5 års garanti.
Detta ingår
- Tryckimpregnerat golvbjälklag
- 19 mm hyvlat golv och tak av råspont
- Tak och golv av spontade brädor
- 3 st fönster
- 1 st ytterdörr
- Förankringsstänger
- Monteringssats
OBS! Takbeläggning ingår inte i leveransen.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Detta ingår
- Tryckimpregnerat golvbjälklag
- 19 mm hyvlat golv och tak av råspont
- Tak och golv av spontade brädor
- 3 st fönster
- 1 st ytterdörr
- Förankringsstänger
- Monteringssats
OBS! Takbeläggning ingår inte i leveransen.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 106370 |
| Utförande | Timrad |
| Altan | Nej |
| Färg | Obehandlat trä |
| Glas | 2-glas |
| Material | Trä |
| Takdesign | Pulpettak |
| Säsong | Sommar |
| Typ | Stuga |
| Väggtjocklek | 70 mm |
| Höjd | 3020 mm |
| Isolering | Nej |
| Längd | 6400 mm |
| Antal Rum | 1 st |
| Bredd | 3600 mm |
| Max Snölast | 2,5 kg/m² |
| Area | 19,7 m2 |
| EAN-nr | 4743142006467 |







