







Stuga PalmakoElla 16,8 m2Brun dippad
43 603 kr45 898 kr
Sänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!30 dagars prisgaranti
Färg: Brun dippad
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Ella 16,8 m2
Brun dippad43 603 kr
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Stuga Ella från Palmako med 28 mm knuttimmer och överbyggd terrass. Stugan är inte snözonklassad - håll därför taket rent från större mängder snö.
BM202
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
|---|---|
| Art.Nr. | 101612 |
| Färg | Brun dippad |
| Altan | Nej |
| Längd | 6100 mm |
| Höjd | 2140 mm |
| Golvyta | 16,8 |
| Area | 17,7 m² |
| Antal Rum | 1 st |
| Bredd | 3200 mm |
| Isolering | Nej |
| Utförande | Timrad |
| Produkttyp | Stuga |
| Material | Trä |
| Säsong | Sommar |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Glas | 2-glas |
| Takdesign | Pulpettak |
| EAN-nr | 4743142052013 |








