Trädgårdshus Palmako Grace 15,4 m2Obehandlat trä
107 382 kr
Se priset!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Obehandlat trä
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.
TakspikTakspik Palmako 1 kg
316 kr
Grace 15,4 m2
Obehandlat trä
107 382 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En tidlös redskapsbod Lucas av prefabricerade väggelement. Isolerad dörr med riktig lås. Dessutom ger dörr med fönster dig mer väggplats i boden. Levereras i en komplett byggsats av färdiga väggelement och med alla nödvändiga fästelement. Övriga detaljer är färdigkapade så att du själv enkelt ska kunna bygga ihop ditt förråd.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
En tidlös redskapsbod Lucas av prefabricerade väggelement. Isolerad dörr med riktig lås. Dessutom ger dörr med fönster dig mer väggplats i boden. Levereras i en komplett byggsats av färdiga väggelement och med alla nödvändiga fästelement. Övriga detaljer är färdigkapade så att du själv enkelt ska kunna bygga ihop ditt förråd.
Detta ingår
- 56 mm tjocka och 518 mm höga väggdetaljer i massivt limträ
- Kraftiga takåsar av limträ
- 19 mm takbrädor
- Golvkonstruktion med 28 mm golvbrädor
- Dörr- och fönstertyp Living – härdat isolerglas 4-18-4, laminerat trä, premium lås-system
- Monteringsbeslag
- Louver
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
- 56 mm tjocka och 518 mm höga väggdetaljer i massivt limträ
- Kraftiga takåsar av limträ
- 19 mm takbrädor
- Golvkonstruktion med 28 mm golvbrädor
- Dörr- och fönstertyp Living – härdat isolerglas 4-18-4, laminerat trä, premium lås-system
- Monteringsbeslag
- Louver
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 108922 |
| Färg | Obehandlat trä |
| Altan | Nej |
| Längd | 4400 mm |
| Höjd | 2790 mm |
| Bredd | 3500 mm |
| Area | 15,4 m2 |
| Typ | Fritidshus |
| Material | Trä |
| Väggtjocklek | 56 mm |
| Golvyta | 14,5 m2 |
| Area | 15,4 m² |
| Takdesign | Platt |
| Max Snölast | 2,5 kg/m² |
| EAN-nr | 4743142099100 |














