Kiosk Palmako Bianca 16,6 m2 Set 112Målad vit RAL9016
96 998 kr
Se priset!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Bianca 16,6 m2 Set 112
Målad vit RAL9016
96 998 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Denna rymliga kiosk med fyra luckor kan användas på marknader, mässor, idrottsplatser etc.
- Försäljningsluckan förvandlas till ett bord när den fälls ner
- Sidodörr med cylinderlås
- Uppfällbar försäljningslucka
Kiosken är tillverkad av kraftig limträkonstruktion, 19 mm takskiva och 28 mm vägskiva, och är lätt att montera. Tillverkad av nordisk gran med 120x120 mm starka limträstolpar och 19 mm takbrädor. 28 mm väggstockar.
Levereras som byggsats med alla infästningar. Taktäckning, golv och träbalksgrund ingår inte men kan köpas som tillval.
- Vägghöjd: 210 mm
- Taköverhäng: 420 mmFör målning av Palmako trädgårdsprodukter används högkvalitativt vattenbaserat fasadfärg, vilket säkerställer utmärkt väderbeständighet och långvarig hållbarhet i utomhusförhållanden. Alla trädetaljer är målade från alla sidor. RAL 9016.
- Sidodörr med cylinderlås
- Uppfällbar försäljningslucka
Kiosken är tillverkad av kraftig limträkonstruktion, 19 mm takskiva och 28 mm vägskiva, och är lätt att montera. Tillverkad av nordisk gran med 120x120 mm starka limträstolpar och 19 mm takbrädor. 28 mm väggstockar.
Levereras som byggsats med alla infästningar. Taktäckning, golv och träbalksgrund ingår inte men kan köpas som tillval.
- Vägghöjd: 210 mm
- Taköverhäng: 420 mmFör målning av Palmako trädgårdsprodukter används högkvalitativt vattenbaserat fasadfärg, vilket säkerställer utmärkt väderbeständighet och långvarig hållbarhet i utomhusförhållanden. Alla trädetaljer är målade från alla sidor. RAL 9016.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 119857 |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Färg | Vit |
| Längd | 5880 mm |
| Höjd | 3190 mm |
| Bredd | 3000 mm |
| Area | 17,6 m2 |
| Total höjd | 319 cm |
| Utförande | Byggsats |
| Certifiering | FSC Mix 70% |
| Typ | Kiosk |
| Material | Nordisk gran |
| För Taklutning | 30 ° |
| Golvyta | 16,6 m2 |
| Area | 17,6 m² |
| Serie | Bianca |
| Takstorlek | 31,5 |
| Träslag | Gran |
| Takdesign | Pyramidtak |
| EAN-nr | 4743142039748 |



