Kiosk Palmako Bianca 8,3 m2 Set 104Målad vit RAL9016
60 103 kr
Se priset!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
TakspikTakspik Palmako 1 kg
316 krGolvGolv Palmako Bianca 28 mm Färg: Obehandlad
11 263 krTakavvattningTakavvattning Palmako för Sadeltak 4000 mm
3 495 kr/frp
Bianca 8,3 m2 Set 104
Målad vit RAL9016
60 103 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Detta set kan byggas både som en utomhusbar eller som en kiosk för användning på mässor, marknader, sportcenter etc.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Detta set kan byggas både som en utomhusbar eller som en kiosk för användning på mässor, marknader, sportcenter etc.
- Försäljningslucka i fronten förvandlas till ett bord när den fälls ner
- Sidodörr med cylinderlås
- Uppfällbar försäljningslucka
Kiosken är tillverkad av kraftig limträkonstruktion, 19 mm takskiva och 28 mm väggskiva, och är lätt att montera. Tillverkad av nordisk gran med 120x120 mm starka limträstolpar och 19 mm takbrädor. 28 mm väggstockar.
Levereras som byggsats med alla infästningar. Taktäckning, golv och träbalksgrund ingår inte men kan köpas som tillval.
För målning av Palmako trädgårdsprodukter används högkvalitativt vattenbaserat fasadfärg, vilket säkerställer utmärkt väderbeständighet och långvarig hållbarhet i utomhusförhållanden. Alla trädetaljer är målade från alla sidor. RAL 9016.
- Vägghöjd: 210 mm
- Taköverhäng: 420 mm
- Sidodörr med cylinderlås
- Uppfällbar försäljningslucka
Kiosken är tillverkad av kraftig limträkonstruktion, 19 mm takskiva och 28 mm väggskiva, och är lätt att montera. Tillverkad av nordisk gran med 120x120 mm starka limträstolpar och 19 mm takbrädor. 28 mm väggstockar.
Levereras som byggsats med alla infästningar. Taktäckning, golv och träbalksgrund ingår inte men kan köpas som tillval.
För målning av Palmako trädgårdsprodukter används högkvalitativt vattenbaserat fasadfärg, vilket säkerställer utmärkt väderbeständighet och långvarig hållbarhet i utomhusförhållanden. Alla trädetaljer är målade från alla sidor. RAL 9016.
- Vägghöjd: 210 mm
- Taköverhäng: 420 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 119838 |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Färg | Vit |
| Längd | 3000 mm |
| Höjd | 3190 mm |
| Bredd | 3000 mm |
| Area | 9 m2 |
| Total höjd | 319 cm |
| Utförande | Byggsats |
| Certifiering | FSC Mix 70% |
| Typ | Kiosk |
| Material | Nordisk gran |
| För Taklutning | 30 ° |
| Golvyta | 8,3 m2 |
| Area | 9 m² |
| Serie | Bianca |
| Takstorlek | 17,6 |
| Träslag | Gran |
| Takdesign | Pyramidtak |
| EAN-nr | 4743142039700 |


