Stuga Palmako Emily 40,1+5,2 m2
190 080 kr
Se priset!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Emily 40,1+5,2 m2
190 080 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Stuga från Palmako.
Emily är en stuga med spröjsad, halvglasad pardörr och sidohängda vridfönster samt terrass med staket. Fönstret har dropplist av metall och pardörren har en metallbelagd tröskel och cylinderlås. Stugan har även ett loft med ett litet spröjsat fönster. Stugan är tillverkad av kraftiga, djupimpregnerade grundbalkar som ger huset stabilitet och en lång livslängd. 5 års garanti.
Detta ingår
- Tak och golv av spontade brädor
- Impregnerade brädor till terrass
- 4 st fönster
- 1 st ytterdörr
- Stormförankring: gängstänger
- Monteringsbeslag
OBS! Takbeläggning ingår inte i leveransen.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Detta ingår
- Tak och golv av spontade brädor
- Impregnerade brädor till terrass
- 4 st fönster
- 1 st ytterdörr
- Stormförankring: gängstänger
- Monteringsbeslag
OBS! Takbeläggning ingår inte i leveransen.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 106566 |
| Säsong | Sommar |
| Väggtjocklek | 70 mm |
| Area | 40,1 m² |
| Färg | Obehandlat trä |
| Utförande | Timrad |
| Glas | 2-glas |
| Höjd | 3950 mm |
| Isolering | Nej |
| Längd | 5900 mm |
| Material | Trä |
| Takdesign | Sadeltak |
| Antal Rum | 1 st |
| Typ | Stuga |
| Bredd | 5700 mm |
| Altan | Ja |
| Area | 40,1 m2 |
| EAN-nr | 4743142059579 |

















