Trädgårdshus Palmako Grace 8,7+4,1 m2Obehandlat trä
84 595 kr
Se priset!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Obehandlat trä
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.
SBSSBS Takpapp Palmako 8 m
2 050 krTakavvattningTakavvattning Palmako 5m Stupränna för Stugor & Fritidshus
2 195 krUnderlagspappUnderlagspapp Palmako 10m Tillbehör till Stugor & Förråd
714 krTakspikTakspik Palmako 1 kg
316 kr
Grace 8,7+4,1 m2
Obehandlat trä
84 595 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Prisvärt och smart förråd från Palmako med tre lösningar i ett och samma förråd. På ena sidan av förrådet finns ett mindre förrådsutrymme som gör plats för de mindre redskapen. På andra sidan förrådet finns plats för exempelvis ved och cyklar. I mitten har du ett större förrådsutrymme för en smidig förvaring av större trädgårdsredskap, trädgårdsmöbler och leksaker.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Prisvärt och smart förråd från Palmako med tre lösningar i ett och samma förråd. På ena sidan av förrådet finns ett mindre förrådsutrymme som gör plats för de mindre redskapen. På andra sidan förrådet finns plats för exempelvis ved och cyklar. I mitten har du ett större förrådsutrymme för en smidig förvaring av större trädgårdsredskap, trädgårdsmöbler och leksaker.
Trädgårdshuset levereras med dörr med härdat glas samt lut- och svängbara fönster. Trädgårdshus Grace passar bra som samlingspunkt i trädgården för goda måltider med familj och vänner eller som hemmakontor eller gäststuga. Golvkonstruktion med 28 mm golvbrädor är inkluderad. Levereras obehandlat.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 108586 |
| Väggtjocklek | 56 mm |
| Färg | Obehandlat trä |
| Altan | Nej |
| Längd | 3000 mm |
| Höjd | 2580 mm |
| Bredd | 2900 mm |
| Area | 12,8 m2 |
| Typ | Friggebod |
| Material | Trä |
| Golvyta | 8,1 m2 |
| Area | 12,8 m² |
| Glas | Härdat Glas |
| Takdesign | Platt tak |
| Max Snölast | 2,5 kg/m² |
| EAN-nr | 4743142093962 |


















