Golv Palmako till Britta 17,5 m2
fr.12 096 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

till Britta 17,5 m2
12 096 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fri frakt!

Golv till stugan Britta 17,5 m2 från Palmako. Innehåller impregnerat golvbjälklag, 19 mm hyvlad råspont, golvlister och monteringssats.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Golv till stugan Britta 17,5 m2 från Palmako. Innehåller impregnerat golvbjälklag, 19 mm hyvlad råspont, golvlister och monteringssats.
BM594
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Typ | Golv |
| Material | Trä |
| Area | 17,5 m2 |
| Färg | Brun dippad, Grå dippad, Impregnerad transparent, Obehandlad |
| Bredd | 0 mm |
| Längd | 0 mm |
| Höjd | 0 mm |