Golv Palmako till Britta 17,5 m2Impregnerad transparent
13 731 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Impregnerad transparent
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

till Britta 17,5 m2
Impregnerad transparent
13 731 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golv till stugan Britta 17,5 m2 från Palmako. Innehåller impregnerat golvbjälklag, 19 mm hyvlad råspont, golvlister och monteringssats.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Golv till stugan Britta 17,5 m2 från Palmako. Innehåller impregnerat golvbjälklag, 19 mm hyvlad råspont, golvlister och monteringssats.
BM595
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 103052 |
| Färg | Impregnerad transparent |
| Bredd | 0 mm |
| Längd | 0 mm |
| Höjd | 0 mm |
| Area | 17,5 m² |
| Material | Trä |
| Typ | Golv |
| Area | 17,5 m2 |
| EAN-nr | 4743142054390 |
