Golv Palmako till Ella 6,9 m2Impregnerad transparent
5 922 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Impregnerad transparent
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

till Ella 6,9 m2
Impregnerad transparent
5 922 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Golv i hyvlad råspont för Palmakos stuga Ella 6,9 m2.
BM607
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 102969 |
| Färg | Impregnerad transparent |
| Bredd | 0 mm |
| Längd | 0 mm |
| Höjd | 0 mm |
| Typ | Golv |
| Golvyta | 6,9 m2 |
| Material | Trä |
| EAN-nr | 4743142054635 |

