Golv Palmako till Klara 17,4 m2Impregnerad transparent
13 472 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Impregnerad transparent
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

till Klara 17,4 m2
Impregnerad transparent
13 472 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Golv Palmako till Klara 17,4 m2.
BM587
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 103064 |
| Färg | Impregnerad transparent |
| Bredd | 0 mm |
| Längd | 0 mm |
| Höjd | 0 mm |
| Typ | Golv |
| Material | Trä |
| Golvyta | 17 m2 |
| EAN-nr | 4743142054338 |

