Golv Palmako till Lotta 14,4 m2Impregnerad transparent
10 644 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Impregnerad transparent
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

till Lotta 14,4 m2
Impregnerad transparent
10 644 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Golv Palmako till Lotta 14,4 m2.
BM575
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 103032 |
| Färg | Impregnerad transparent |
| Bredd | 0 mm |
| Längd | 0 mm |
| Höjd | 0 mm |
| Typ | Golv |
| Golvyta | 13,9 m2 |
| Material | Trä |
| EAN-nr | 4743142054246 |

