Golv Palmako till Stella 8,4
fr.4 898 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

till Stella 8,4
4 898 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Golv Palmako till Stella 8,4.
BM637
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Produkttyp | Golv |
| Golvyta | 8,2 |
| Material | Trä |
| Färg | Brun dippad, Grå dippad, Impregnerad transparent, Obehandlad |
| Bredd | 0 mm |
| Längd | 0 mm |
| Höjd | 0 mm |

