


Kompostströ GreenLineUrban Garden 1 kg
129 kr 141 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Urban Garden 1 kg
129 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Kompostströ från Greenline till Urban Garden komposten. Aktiverar och balanserar komposteringsprocessen effektivt och luktfritt.
Rekommenderas att strö lite kompostströ varje gång du fyller din kompost med nytt matavfall.
Rekommenderas att strö lite kompostströ varje gång du fyller din kompost med nytt matavfall.
Fördelar: Kompostströ GreenLine Urban Garden 1kg, Effektiv och Luktfri
- Aktiverar komposteringsprocessen effektivt
- Balanserar komposteringen luktfritt
- Idealisk för Urban Garden komposten
Egenskaper
| Varumärke | GreenLine |
|---|---|
| Art.Nr. | 71440 |
| Vikt | 1 kg |
| Serie | Greenline |
| Djup | 40 mm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 330 mm |
| Bredd | 240 mm |
| Bredd | 240 cm |
