
Kompostuppluckare Biolan
218 kr 227 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Kompostuppluckare Biolan
218 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Biolan Kompostuppluckrare är tillverkad av glasfiberarmerad polypropen, så den varken korroderas eller oxideras med tiden. Med hjälp av Biolan Kompostuppluckraren är det behändigt att röra om i komposten. Tack vare uppluckrarens geniala utformning kan man lätt röra om i komposten utan att belasta ryggen. Luckrarens längd är 91 cm.
Varumärke
Beskrivning
Biolan Kompostuppluckrare är tillverkad av glasfiberarmerad polypropen, så den varken korroderas eller oxideras med tiden. Med hjälp av Biolan Kompostuppluckraren är det behändigt att röra om i komposten. Tack vare uppluckrarens geniala utformning kan man lätt röra om i komposten utan att belasta ryggen. Luckrarens längd är 91 cm.
- För lätt uppluckring av komposten
- Tillverkad av glasfiberarmerad polypropen
- Längd 91 cm
- Tillverkad av glasfiberarmerad polypropen
- Längd 91 cm
Egenskaper
| Varumärke | Biolan |
|---|---|
| Art.Nr. | 70575200 |
| Färg | Mörkgrå |
| Vikt | 0,3 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 70575200 |
| Material | Glasfiberarmerad polypropen |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 910 mm |
| Bredd | 140 mm |
| EAN-nr | 6411960057517 |