


Termometer Greenline50 cm Till Kompost
Nyhet
209 kr
30 dagars prisgaranti

50 cm Till Kompost
209 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Komposttermometer som hjälper dig att se hur din kompost mår och följa processen.
Termometern har en markerad skala som hjälper dig att hitta rätt temperaturspann. Termometern har ett 50 cm långt skaft som gör det lätt att hitta den aktiva zonen i din kompost.
Egenskaper
| Varumärke | GreenLine |
|---|---|
| Art.Nr. | 71425 |
| Produkttyp | Kompost |
| Vikt | 0,105 kg |
| Material | Stål |
| Utförande | Enkel att använda |
| Användningsområde | DIY |
| Garanti | 2 år |
| Höjd | 85 mm |
| Längd | 520 mm |
| Volym | 4,85 l |
| Bredd | 85 mm |
| EAN-nr | 7350007338891 |


