Anslutningselement Biohort Alex2 st
699 kr
599 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Metallic Mörkgrå
Utförande:
2 st

Alex
2 st
599 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Täcker klyftan mellan två soptunnor fram och bak.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 54067 |
| Färg | Metallic Mörkgrå |
| Typ | Soptunna |
| Utförande | 2 st |
| Höjd | 1230 mm |
| Längd | 1460 mm |
| Bredd | 190 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Alex |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| EAN-nr | 9003414540675 |

