Anslutningselement Biohort Alex3 st
Rek. pris 969 kr
845 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Metallic Kvartsgrå
Utförande:
3 st

Alex
3 st
845 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
BiohortBeskrivning
Täcker klyftan mellan två soptunnor fram och bak.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 58069 |
| Färg | Metallic Kvartsgrå |
| Typ | Soptunna |
| Utförande | 3 st |
| Höjd | 1230 mm |
| Längd | 1460 mm |
| Bredd | 190 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Alex |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| EAN-nr | 9003414580695 |

