Kompost Biohort Monami
Rek. pris 11 655 kr
10 295 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Monami
10 295 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kompost Biohort Monami kombinerar funktion med snygg design. Utvändigt har komposten eleganta, släta ytor och invändigt finns allt du behöver för effektiv kompostering.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Kompost Biohort Monami kombinerar funktion med snygg design. Utvändigt har komposten eleganta, släta ytor och invändigt finns allt du behöver för effektiv kompostering.
Två centralt placerade ventilationsrör skapar en skorstenseffekt som säkerställer en effektiv cirkulation av luft. Luftspalten under locket ser till att värmen leds ut.
Enkel tömning genom skjutbara väggelement.
Enkel tömning genom skjutbara väggelement.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 65026 |
| Färg | Metallic Mörkgrå |
| Typ | Kompost |
| Vikt | 51,5 kg |
| Höjd | 860 mm |
| Längd | 1020 mm |
| Material | Stål |
| Mått | 1020x1020x860 mm |
| Volym | 725 l |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| Bredd | 1020 mm |
| EAN-nr | 9003414650268 |



