Kompostbehållare Jabo HorizontNatur
2 319 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Natur

Horizont
Natur
2 319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr

Kompostbehållare från Jabo i Horizont-serien. Behållaren har lock med rostfria gångjärn och en praktisk lucka nedtill för att tömma kompostens avfall nedtill.
Varumärke
JaboBeskrivning
Kompostbehållare från Jabo i Horizont-serien. Behållaren har lock med rostfria gångjärn och en praktisk lucka nedtill för att tömma kompostens avfall nedtill.
Recensioner
Jan-Eric BVerifierad köpare
för 3 dagar sedanKomstruktionen är gör vek Locket lossnade direkt
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 1200 |
| Höjd | 95 cm |
| Färg | Natur |
| Typ | Kompost |
| Djup | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Material | Gran |
| Serie | Horizont |
| EAN-nr | 7393290012000 |


