Soptunna Biohort AlexKvartsgrå
Rek. pris 10 127 kr
8 239 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Kvartsgrå

Alex
Kvartsgrå
8 239 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Med det nya soptunnesystemet Alex kan valfritt antal lådor ordnas i rad, även vid ett senare tillfälle, och därmed kan separationssystem optimeras. Soptunken kan lätt tippas ut, fästet fäster det i lutande läge och underlättar påfyllningen. Med sin moderna design skär Alex en fin figur i varje uppfart!
Varumärke
BiohortBeskrivning
Med det nya soptunnesystemet Alex kan valfritt antal lådor ordnas i rad, även vid ett senare tillfälle, och därmed kan separationssystem optimeras. Soptunken kan lätt tippas ut, fästet fäster det i lutande läge och underlättar påfyllningen. Med sin moderna design skär Alex en fin figur i varje uppfart!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 58068 |
| Typ | Soptunna |
| Vikt | 42,5 kg |
| Utförande | Kvartsgrå |
| Höjd | 1290 mm |
| Längd | 800 mm |
| Bredd | 880 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Alex |
| Väggtjocklek | 4 mm |
| EAN-nr | 9003414580688 |








