
Trädgårdskompost GreenLineGarden Easy 300 l
574 kr 659 kr
Spara 13 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Garden Easy 300 l
574 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kompostbehållare för trädgårdsavfall. Designen ger god luftcirkulation vilket gynnar processen som gör avfallet till värdefull och näringsrik mylla till trädgården. Praktisk kompost som även kan användas för efterkompostering. Fyra sidor, lock samt sidolucka för enkel tömning. Volym 300 liter. Levereras omonterad men monteras enkelt utan verktyg.
Varumärke
Beskrivning
Kompostbehållare för trädgårdsavfall. Designen ger god luftcirkulation vilket gynnar processen som gör avfallet till värdefull och näringsrik mylla till trädgården. Praktisk kompost som även kan användas för efterkompostering. Fyra sidor, lock samt sidolucka för enkel tömning. Volym 300 liter. Levereras omonterad men monteras enkelt utan verktyg.
Egenskaper
| Varumärke | GreenLine |
|---|---|
| Art.Nr. | 71210 |
| Höjd | 110 cm |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Trädgårdskompost |
| Vikt | 4,6 kg |
| Material | PP Plast |
| Längd | 550 cm |
| Volym | 0,3 l |
| Bredd | 815 cm |
| Volym | 300 ml |
| EAN-nr | 7350007681294 |