Skärmvägg Biohort till Belvedere Planteringslåda 91x201x201 cmKvartsgrå
8 347 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Metallic Kvartsgrå

till Belvedere Planteringslåda 91x201x201 cm
Kvartsgrå
8 347 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tillsammans med planteringsbädden utgör skärmväggen en dekorativ gräns och fungerar inte bara som vy, utan också som en vindruta. Höjd: 91 cm.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Tillsammans med planteringsbädden utgör skärmväggen en dekorativ gräns och fungerar inte bara som vy, utan också som en vindruta. Höjd: 91 cm.
Obs! Endast skärmvägg, planteringslåda säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | B189907 |
| Färg | Metallic Kvartsgrå |
| Höjd | 91 cm |
| Längd | 201 cm |
| Bredd | 201 cm |
| Material | Stål |
| Serie | Belvedere |
| Storlek | 91x201x201 cm |
| Produkttyp | Skärm |
| Väggtjocklek | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414164741 |
