Sockel Biohort till Blomlåda 1,5x1 mSilver
2 445 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Metallic Silver

till Blomlåda 1,5x1 m
Silver
2 445 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
BiohortBeskrivning
Sockel Biohort till Blomlåda 1,5x1 m
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | B130925 |
| Färg | Metallic Silver |
| Höjd | 6,3 cm |
| Längd | 115 cm |
| Bredd | 164 cm |
| Material | Stål |
| Storlek | 1,5x1 m |
| Typ | Sockel |
| Väggtjocklek | 0,4 mm |
| EAN-nr | 9003414163904 |

