
Trädgårdssäck Nelson Garden60x60x75cm
Rek. pris 129 kr/frp
!
100 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Höjd

Trädgårdssäck Nelson Garden
60x60x75cm 100 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Trädgårdssäck Nelson Garden är en praktisk och smart trädgårdssäck av kraftigt material. Den är perfekt för höst- och vårstädningen när löv, kvistar och grenar ska krattas ihop till komposten eller fraktas bort.
Säcken klarar både lätt och tungt avfall och kan enkelt släpas eller bäras i de långa handtagen.Den är lätt att tömma tack vare fyra extra öglor vid bottnen.
Specifikationer
- Vävd polypropen.
- Vit med svarta handtag
- Fyra extra lyftöglor vid bottnen.
- Mått: 60x60x75 cm.
- Volym: 270 liter
- Max 400 kg.
Specifikationer
- Vävd polypropen.
- Vit med svarta handtag
- Fyra extra lyftöglor vid bottnen.
- Mått: 60x60x75 cm.
- Volym: 270 liter
- Max 400 kg.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Nelson Garden |
|---|---|
| Art.Nr. | 5280 |
| Färg | Vit |
| Typ | Trädgårdssäck |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 60 cm |
| Volym | 270 l |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 7312600152809 |
