Blomlåda PLUS Svart för Utomhusbruk på Hjul 48x88x47 cm
1 596 kr
1 436 krSpara 10 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Svart för Utomhusbruk på Hjul 48x88x47 cm
1 436 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Blomlåda från PLUS på hjul. Fungicid-behandlad och grundmålad blomlåda som är tillverkad av furu/gran.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Blomlåda från PLUS på hjul. Fungicid-behandlad och grundmålad blomlåda som är tillverkad av furu/gran.
Fördelar: Blomlåda PLUS Blomlåda Svart för Utomhusbruk på Hjul 48x88x47 cm
- Lätt att flytta med hjul
- Fungicid-behandlad för hållbarhet
- Passar perfekt för utomhusbruk
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 18276-15 |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Blomlåda |
| Höjd | 470 mm |
| Längd | 880 mm |
| Material | Trä |
| Bredd | 480 mm |
| EAN-nr | 5703393182760 |

