Blomlåda PLUS Cubic 50x120x70 cm
fr.2 471 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Cubic 50x120x70 cm
2 471 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Blomlåda i tryckimpregnerat virke med hörn och handtag i varmgalvaniserat stål. Blomlådan är grundmålad och hjul ingår. Levereras omonterad.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Blomlåda i tryckimpregnerat virke med hörn och handtag i varmgalvaniserat stål. Blomlådan är grundmålad och hjul ingår. Levereras omonterad.
Levereras omonterad.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Färg | Gråbrun, Svart |
| Produkttyp | Blomlåda |
| Höjd | 700 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Cubic |
| Bredd | 500 mm |
