Blomlåda PLUS Cubic med Spalje Gråbrun 87x50x155 cm
2 775 kr
2 721 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Cubic med Spalje Gråbrun 87x50x155 cm
2 721 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Blomlåda i tryckimpregnerat virke med hörn och handtag i varmgalvaniserat stål. Blomlådan är grundmålad gråbrun och hjul ingår.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Blomlåda i tryckimpregnerat virke med hörn och handtag i varmgalvaniserat stål. Blomlådan är grundmålad gråbrun och hjul ingår.
Levereras omonterad. Rostfria skruvar och fiberduk medföljer. Botten på blomlådan är justerbar.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 18249-18 |
| Färg | Gråbrun |
| Produkttyp | Blomlåda med spalje |
| Höjd | 1550 mm |
| Längd | 500 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Cubic |
| Bredd | 870 mm |
| EAN-nr | 5703393722362 |

