Blomlåda PLUS med Spalje
2 050 kr
1 796 krSpara 12 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

med Spalje
1 796 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 799 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Blomlåda från PLUS med spaljé och hjul. Fungicid-behandlad och grundmålad blomlåda som är tillverkad av furu/gran. Sidor och botten levereras monterade.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Blomlåda från PLUS med spaljé och hjul. Fungicid-behandlad och grundmålad blomlåda som är tillverkad av furu/gran. Sidor och botten levereras monterade.
Dimensioner
- Plankor: 20 x 95 mm
- Spaljé ramar 34x34 mm
- Lister 11x44 mm
- Plankor: 20 x 95 mm
- Spaljé ramar 34x34 mm
- Lister 11x44 mm
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 182760-15 |
| Färg | Svart |
| Typ | Blomlåda med spalje |
| Höjd | 880 mm |
| Material | Trä |
| Bredd | 480 mm |
| Längd | 1050 mm |
| EAN-nr | 5703393730282 |

