Blomlåda PLUS på Ben med Spalje
2 118 kr
1 857 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

på Ben med Spalje
1 857 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Blomlåda från PLUS på ben med en spaljé i mitten. Fungicid-behandlad och grundmålad blomlåda som är tillverkad av furu/gran. Sidor och botten levereras monterade.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Blomlåda från PLUS på ben med en spaljé i mitten. Fungicid-behandlad och grundmålad blomlåda som är tillverkad av furu/gran. Sidor och botten levereras monterade.
Dimensioner
- Plankor: 20x95 mm
- Ben: 34x34 mm
- Spaljé: Ramar 34x34 mm
- Lister 11x44 mm
- Plankor: 20x95 mm
- Ben: 34x34 mm
- Spaljé: Ramar 34x34 mm
- Lister 11x44 mm
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 182750-15 |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Blomlåda med spalje |
| Höjd | 1370 mm |
| Längd | 880 mm |
| Material | Trä |
| Bredd | 370 mm |
| EAN-nr | 5703393730343 |

