Odlingsbänk PLUS 80x270 cmGrundmålad svart
3 880 kr/frp
3 492 kr/frpSänkt pris!Spara 388 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grundmålad Svart

80x270 cm
Grundmålad svart
3 492 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 799 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med Odlingsbänk PLUS i olika höjder, former och färg skapar du enkelt fantastiska förhållanden för en köksträdgård eller blomsterbäddar. Placera i anslutning till altanen för närhet till kryddväxter, tomater eller smultron. Finns i Svart eller Natur.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Med Odlingsbänk PLUS i olika höjder, former och färg skapar du enkelt fantastiska förhållanden för en köksträdgård eller blomsterbäddar. Placera i anslutning till altanen för närhet till kryddväxter, tomater eller smultron. Finns i Svart eller Natur.
Levereras omonterat med hörnmoduler i varmgalvaniserat stål med svart topp i gummi, FSC certifierade tryckimpregnerade brädor och markväv.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | PIPE10a |
| Färg | Grundmålad Svart |
| Typ | Odlingsbänk |
| Höjd | 360 mm |
| Material | Trä |
| Längd | 2700 mm |
| Bredd | 800 mm |
| Serie | Pipe |
| EAN-nr | 5703393717108 |
