Odlingsbänk PLUS 80x400cmTryckimpregnerat
4 320 kr
3 788 krSpara 12 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Tryckimpregnerat

80x400cm
Tryckimpregnerat
3 788 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 799 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Med Odlingsbänk PLUS i olika höjder, former och färg skapar du enkelt fantastiska förhållanden för en köksträdgård eller blomsterbäddar. Placera i anslutning till altanen för närhet till kryddväxter, tomater eller smultron. Finns i Svart, Natur eller composit.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Med Odlingsbänk PLUS i olika höjder, former och färg skapar du enkelt fantastiska förhållanden för en köksträdgård eller blomsterbäddar. Placera i anslutning till altanen för närhet till kryddväxter, tomater eller smultron. Finns i Svart, Natur eller composit.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | PIPE19 |
| Färg | Tryckimpregnerat |
| Typ | Odlingsbänk |
| Höjd | 360 mm |
| Material | Trä |
| Bredd | 800 mm |
| Längd | 4000 mm |
| Serie | Pipe |
| EAN-nr | 5703393719232 |
